Proces

1. VAŠE POPTÁVKA

Pošlete mi nezávaznou poptávku s Vašimi požadavky na vytvoření konkrétní malby. V případě, že máte představu o barevnosti či textu zakomponovaném do malby - sdělte mi to rovnou také. Poptávku zašlete na e-mail uvedený na těchto webových stránkách v záložce ,,více informací".

2. KONZULTACE

Po obdržení Vašeho e-mailu si upřesníme dobu dodání dle náročnosti a zašlu Vám cenovou nabídku včetně dopravy a expedičních poplatků. Po Vašem schválení ceny a době dodání (vždy dle konkrétních požadavků po dohodě) zasílám ještě e-mail, kde udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR pozn. uvedeno na těchto webových stránkách) a souhlas s objednávkou. 

3. TVORBA

Dle náročnosti a v případě zájmu vytvořím kresebný návrh. Po schválení návrhu je tento prostor vymezený pro tvorbu na Vaší zakázce. V případě nutnosti zasílám fotografie průběžně, abychom vše doladily k Vaší spokojenosti. Po té co je vše namalováno zasílám finální fotografii k Vašemu schválení. 

4. DORUČENÍ A PLATBA

Ve většině zakázek se jedná o personalizovanou tvorbu ,,na míru", z toho důvodu je platba předem na účet. Platba je vždy české měně. Po připsání částky na účet zásilku do týdne odesílám ( po dohodě lze zásilku odeslat dříve či později zkrátka k Vaší spokojenosti). V případě, že zásilka obsahuje sklo je zasílána jako křehký balík Českou poštou, pokud v zásilce sklo není je možnost zaslání na výdejní místo Zásilkovny. Cena za dopravu se liší dle velikosti zakázky (tedy balíčku) dle platného ceníku dopravců k zakázce je započítávám expediční poplatek (opět vše dle velikosti/křehkosti zásilky). Po dohodě je možnost osobního převzetí.

5. PŘEVZETÍ

Po té co mi přijde informace od doručovatele, že zásilka byla doručena, Vás kontaktuji ještě jednou, abych se ujistila, zda vše bylo doručeno v pořádku. Tato poslední fáze, mého tvůrčího procesu, je pro mě vždy nejoblíbenější - vše je v pořádku a já Vám můžu poděkovat za spolupráci :-)